مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا دریافت مشاوره دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین، بدلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد می‌تواند بهترین انتخاب برای تمام کسب و کار‌ها باشد. ویژگی‌هایی نظیر قابل ارزیابی بودن، تطابق پذیری با بودجه‌های مختلف، هدفمند بودن و… باعث شده است بسیاری از کسب و کار‌ها به این نوع بازاریابی روی بیاورند. این نوع بازاریابی با روش‌های متنوع می‌تواند به دستیابی به مشتریان هدف کمک نماید.

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به خصوص در مقیاس کوچک و نو پا، همواره با مشکلات زیادی برای یافتن مشتریان بالقوه محصولات و خدمات خود مواجه هستند. مشکلاتی نظیر عدم شناخت کافی از بازار هدف و نیاز مشتریان، نبود بودجه کافی برای رقابت در بازار، نداشتن دانش تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش و… می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی برای کسب و کار‌ها شوند. نخستین دلیل شکست کسب و کار‌ها این است که بسیاری از مدیران احساس می‌کنند که نیازی به همفکری و مشورت ندارد. داشتن یک مشاور متخصص دیجیتال مارکتینگ می‌تواند کسب و کار شما را از اشتباهات آسیب‌زننده باز دارد. مزیت دیگر مشورت با حرفه‌ای‌ها این است که، شما با آدم‌هایی ملاقات و گفت‌وگو می‌کنید که پیش‌تر، کسب و کار مشابه‌ شما را راه‌ انداخته‌اند، اشتباهاتی مرتکب شده‌اند، و راه‌های جبران یا جلوگیری از آن اشتباهات را یاد گرفته‌اند.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بازاریابی دیجیتال استفاده از اینترنت و گوشی‌های موبایل برای دستیابی به مصرف کنندگان است. بازاریابی دیجیتال یک زمینه گسترده است، از جمله جذب مشتری از طریق ایمیل، بازاریابی محتوا، موتورهای جستجو، تبلیغات در سایت‌ها، رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر. برخی از کارشناسان بازاریابی ، بازاریابی دیجیتال را اقدامی کاملاً جدید می‌دانند که اثربخشی بیشتری برای نزدیک شدن به مشتریان و درک رفتار آن‌ها در مقایسه با بازاریابی سنتی دارد.

دیجیتال مارکتینگ چه روش‌های بازاریابی را در اختیار شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد؟

بسته به نوع استراتژی بازاریابی شما، روش‌های متفاوتی می توانند به کمک شما بیاییند تا اهداف کلان سازمانتان محقق گردد. روش‌هایی نظیر تبلیغات آنلاین، بازاریابی موتورهای جست و جو ، سئو، ایمل مارکتینگ، ویدئو مارکتینگ، بازاریابی محتوا و… با هدف‌های مختلف  می توانند پیام شما را به مخاطبانتان برساند.

به صورت خلاصه در دیجیتال مارکتینگ از روش‌های زیر استفاده می‌شود:

  • بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM)
  • بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
  • بازاریابی موتور جستجو (SEM)
  • بازاریابی ایمیلی
  • تبلیغات آنلاین
  • بازاریابی محتوا

مشکلات متداول در بازاریابی که دیجیتال مارکتینگ می‌تواند حل کند

برای بهینه‌سازی استراتژی‌های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ یک ضرورت است. بازاریابی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا مخاطبان خود را بشناسید، اطلاعات مهمی در مورد آن‌ها بیاموزید و معیارهایی را ارائه دهید که به تیم بازاریابی شما اعتبار می‌دهد. در جلسات مشاوره دیجیتال مارکتینگ با بیش از 100 شرکت مختلف سوالات و مشکلات زیر بیش‌تر برای صاحبان کسب و کار ایجاد شده است:

عدم شناخت کافی از مشتریان هدف

شناخت مخاطبان به زمان نیاز دارد و گرچه ممکن است تیم بازاریابی شما شخصیت های مخاطبی را ایجاد کرده باشد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، مصرف کنندگان با گذراندن وقت بصورت آنلاین ممکن است رفتاری را که انتظار دارید نداشته باشید. لازم است زبان مختلفی را با اهداف مختلف امتحان کنید ، به خاطر داشته باشید که توصیف کنندگان خاصی افراد مختلف و جایگاه آنها را در چرخه خرید جذب می کنند. خود را با مخاطبان خود هماهنگ کرده و به ایجاد اعتبار می پردازید که شما را از رقابت متمایز کند.
 

نداشتن رتبه مناسب در موتور‌های جستجو

صرف نظر از موقعیت شما در موتور‌های جستجو ، مهم است که درک درستی از بهترین روش‌های بهینه سازی سایت و محتوای آن داشته باشید. علاوه بر بهبود رتبه بندی موتور جستجو ، SEO می تواند عمل‌کرد و بهینه سازی کمپین شما را تقویت و پشتیبانی کند تا اطمینان حاصل شود که محتوای با ارزش و با کیفیتی را که مشتریان بالقوه شما می خواهند ارائه می‌دهید.

نتیجه نگرفتن از یک کمپین تبلیغاتی آنلاین

برای ایجاد ساختارهای چابک و سیال مهم است که از سیلوها خارج شوید. مشتریان شما در یک کانال در انتظار تبلیغات محبوس نشده‌اند ، بنابراین تلاش‌های بازاریابی دیجیتالی شما باید عملکرد بین کانال‌ها را با تیم‌هایی که چندین مهارت مختلف دارند ، برای جذب مشتری در جایی که هستند ، به کار گیرد. هر شبکه و کانال اجتماعی مخاطبان و انتظارات متفاوتی را شامل می‌شود ، بنابراین ممکن است تلاش های بازاریابی برای هر یک کاملاً متفاوت باشد. این شامل لحن، تصاویر، پیشنهادات و حتی زمان اجرای کمپین های تبلیغاتی شماست.

 

چگونه مشاور دیجیتال مارکتینگ می‌تواند به شما کمک کند؟

در قدم اول شما باید استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را انتخاب کنید. این انتخاب می تواند شامل برندینگ، ایجاد سرنخ، فروش و… باشد. در قدم بعد انتخاب رسانه مناسب برای نیل به اهداف کلان شما اهمیت پیدا میکند.این رسانه ها می توانند در مراحل مختلف قیف بازاریابی مخاطبان را به سمت خرید محصول و یا خدمات شما سوق دهند. نکته مهم در دیجیتال مارکتینگ این است که در تمامی مراحل، شما میتوانید فعالیت ها و عملکرد رسانه های خود را بررسی و ارزیابی کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل و انحراف از هدف، به سرعت آن را اصلاح نمایید. حضور یک مشاور حرفه ای در طول این مراحل می تواند سرعت و دقت عملکرد شما را افزایش دهد.

هم اکنون درخواست مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان خود را ثبت نمایید

سوالات متداول

جلسات مشاوره  پس از ثبت در خواست مشاوره در سایت و هماهنگی اولیه تلفنی، به صورت آنلاین ازطریق اسکایپ و یا گوگل میت برگزار می‌گردد.

جلسه ابتدایی که به منظور تحلیل وضعیت فعلی و شناسایی نیاز های کسب و کار است به صورت رایگان برگزار می گردد.

در این مرحله پرپوزال اولیه پکیج اختصاصی بهینه سازی شامل (طراحی و یا بهبود سایت از نظر فنی، بهینه سازی سایت در موتورهای جستوگر، طراحی کمپین های تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی کمپین های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین) متناسب با کسب و کار و بودجه شما طراحی و همراه با قیمت و مدت زمان اجرا توسط تیم eadwizer ارائه می شود. در جلسات مشاوره بعدی در طول مدت اجرا به صورت رایگان خواهد بود.

جلسات مشاوره بعدی  شامل هزینه 300 هزار تومان به ازای هر ساعت خواهد بود

مدت زمان هر جلسه حداقل 60 دقیقه است که در صورت توافق طرفین می تواند تا 90 دقیقه در هر نوبت افزایش یابد.

بله تمام جلسات توسط تیم eadwizer ضبط و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اسکرول به بالا