طراحی و بهبود سایت

blank
blank
blank

امروزه طراحی و خرید ارزان سایت و بهینه به یکی از بزرگترین مشکلات کسب و کارها تبدیل شده است. در طراحی سایت به علاوه ظاهر زیبای سایت و رابط کاربری آسان آن المان پرسرعت بودن سایت نیز اهمیت زیادی دارد. تیم Eadwizer متشکل از برنامه نویسان بروز سایت دلخواه شما را با جدیدترین زبان های برنامه نویسی طراحی می کنند. و در کنار کارشناسان SEO و دیجیتال مارکتینگ سایت شما را در گوگل به رتبه های اول می رسانند.

چرا شما در کسب و کارتان به سایت نیاز دارید؟

امروزه زمانی شما اسم برند و یا کسب و کارتان را می برید. مشتریان و مخاطبانتان اولین کاری که انجام خواهند داد. اسم شما را در گوگل جستجو خواهند کرد. اگر اسمی از شما دیده نشود و یا به سختی پیدا شود. آنها اعتمادشان نسبت به شما و کسب و کارتان از دست خواهند داد. به علاوه شما می توانید با استفاده از سایت زیبای خود کسب و کارتان را معرفی کنید. شما به راحتی می توانید با خرید سایت اعتماد مشتریان خود را جلب کنید.

چرا به فروشگاه اینترنتی نیاز دارید؟

تحقیقات نشان داده در چند سال اخیر فروشگاه های اینترنتی نسبت به فروشگاه های فیزیکی سنتی فروش و سود چند برابری بیشتر داشته اند. نکته جالب تر این است که فروشگاه های ترکیبی (Click and Mortar) حتی موفق تر از دسته دوم بوده اند. یک سایت فروشگاهی ساده به همراه با اینماد و درگاه بانکی می تواند ده ها برار سود شما را بیشتر کند.

blank

سرعت و بهینه بودن سایت چقدر مهم است؟

به گزارش از موتور جستجوی گوگل بالای 50% از کاربران پس از 2 تا 3 ثانیه صبر کردن سایت موردنظروشون رو بسته و از آن خارج می شوند و درصدی زیادی از آنها هم به علت پیدانکردن و یا سخت بودن سایت آن را رها می کنند. مشاوره طراحی سایت و بهبود سایت به شما جهت هرچه آسان تر شدن سایت و پرسرعت شدن آن کمک می کند.

هم اکنون در خواست مشاوره طراحی و بهبود سایت رایگان خود را ثبت نمایید

سوالات متداول

جلسات مشاوره  پس از ثبت در خواست مشاوره در سایت و هماهنگی اولیه تلفنی، به صورت آنلاین ازطریق اسکایپ و یا واتس‌آپ برگذار می‌گردد.

جلسه ابتدایی که به منظور تحلیل وضعیت فعلی و شناسایی نیاز های کسب و کار است به صورت رایگان برگزار می گردد.

در این مرحله پرپوزال اولیه پکیج اختصاصی بهینه سازی شامل (طراحی و یا بهبود سایت از نظر فنی، بهینه سازی سایت در موتورهای جستوگر، طراحی کمپین های تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی کمپین های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین) متناسب با کسب و کار و بودجه شما طراحی و همراه با قیمت و مدت زمان اجرا توسط تیم eadwizer ارائه می شود. در جلسات مشاوره بعدی در طول مدت اجرا به صورت رایگان خواهد بود.

جلسات مشاوره بعدی (بدون اجرا) شامل هزینه 300 هزار تومان به ازای هر ساعت خواهد بود.

مدت زمان هر جلسه حد اقل 60 دقیقه است که در صورت توافق طرفین می تواند تا 90 دقیقه در هر نوبت افزایش یابد.

بله تمام جلسات توسط تیم eadwizer ضبط و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اسکرول به بالا