دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی آنلاین، بدلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد می‌تواند بهترین انتخاب برای تمام کسب و کار‌ها باشد. ویژگی‌هایی نظیر قابل ارزیابی بودن، تطابق پذیری با بودجه‌های مختلف، هدفمند بودن و… باعث شده است بسیاری از کسب و کار‌ها به این نوع بازاریابی روی بیاورند. این نوع بازاریابی با روش‌های متنوع می‌تواند به دستیابی به مشتریان هدف کمک نماید.

بهینه‌سازی دیتای دیجیتال

بهینه‌سازی دیتای دیجیتال یکی از متداول ترین دغدغه شرکت‌ها است. بسیاری از سازمان‌ها برای جمع‌آوری و آنالیز دیتای وب‌سایت خود از ابزار گوگل آنالیتیکس(Google Analytics) و گوگل تگ منیجر(Google Tag manager) استفاده می‌کنند که به‌جرات می‌توان گفت  یکی از قدرتمندترین ابزار‌های وب آنالیتیکس جهان هستند.

طراحی سایت

طراحی انواع سایت های شرکتی ، سایت فروشگاهی و اختصاصی توسط تیم Eadwizer و بهبود سرعت سایت و امنیت سایت فعلی شما و ارائه مشاوره رایگان جهت هرچه بهتر شدن سایت توسط تیم برنامه نویسی و رابط کاربری تیم EadWizer

سوالات متداول

جلسات مشاوره  پس از ثبت در خواست مشاوره در سایت و هماهنگی اولیه تلفنی، به صورت آنلاین ازطریق اسکایپ و یا گوگل میت برگزار می‌گردد.

جلسه ابتدایی که به منظور تحلیل وضعیت فعلی و شناسایی نیاز های کسب و کار است به صورت رایگان برگزار می گردد.

در این مرحله پرپوزال اولیه پکیج اختصاصی بهینه سازی شامل (طراحی و یا بهبود سایت از نظر فنی، بهینه سازی سایت در موتورهای جستوگر، طراحی کمپین های تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی، طراحی کمپین های دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین) متناسب با کسب و کار و بودجه شما طراحی و همراه با قیمت و مدت زمان اجرا توسط تیم eadwizer ارائه می شود. در جلسات مشاوره بعدی در طول مدت اجرا به صورت رایگان خواهد بود.

جلسات مشاوره بعدی  شامل هزینه 300 هزار تومان به ازای هر ساعت خواهد بود.

مدت زمان هر جلسه حداقل 60 دقیقه است که در صورت توافق طرفین می‌تواند تا 90 دقیقه در هر نوبت افزایش یابد.

بله تمام جلسات توسط تیم eadwizer ضبط و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اسکرول به بالا